+ 48 698 03 90 45
andrzej@kizimowicz.pl

Nasza Oferta

Usługi Turystyczne

  1. Pilotaż zleconych wycieczek na terenie Polski – koszt usługi już od 300,00 zł brutto za 1 dzień pracy;
  2. Pilotaż zleconych wycieczek poza granicami Polski – koszt usługi już od 400,00 zł brutto za 1 dzień pracy;

Specjalizuję się w pilotażu poza granicami Polski w następujące rejony:

 • Ukraina (w szczególności dawne Kresy Polski – w tym Lwów);
 • Słowacja;
 • Czechy (w szczególności: góry czeskie, Morawy, Skalne Miasto Adršpach, Praga, Liberec, itp.);
 • Niemcy (w szczególności: Berlin, Spreewald, Wyspa Tropikalna, Fabryka Czekolady, Park Mużakowski, Drezno, Góry Łużyckie, Zittau, Kurort Oybin, kolejki wąskotorowe w Niemczech – przejazdy pociągami ,,pod parą”, Kleinwelka, Świat Saun Ludwigsfelde, Burg – wody termalne i sauny);
 • „Trójstyk” granic Polski, Czech i Niemiec;
 1. Opracowywanie programów wycieczek – koszt usługi już od 200,00zł brutto za program. Wysokość kosztu uzależniona jest od długości trwania imprezy (ilość dni), szczegółowości opracowywanego programu, poświęconego nakładu pracy oraz dalszego przeznaczenia programu (powstałego opracowania).

  W tym miejscu zwracam uwagę, że opracowane przeze mnie programy objęte są prawem autorskim, a dalsze ich przekazywanie lub wykorzystywanie w celach komercyjnych bez wcześniejszych ustaleń wywołuje odpowiednie skutki prawne jako naruszenie prawa własności intelektualnej.

 2. Pilotaż i prowadzenie imprez autorskich.

  Jest to nic innego jak połączenie usług opisanych w pkt. 1, 2 i 3.
  Koszt usługi do uzgodnienia w zależności od długości trwania imprezy i rodzaju programu

 3. Pilotaż grup „kameralnych” do 4 osób. Polecam w szczególności dla osób przebywających na urlopie w Zielonej Górze lub okolicach, a chcących na 1 dzień odwiedzić Berlin.
  Koszt usługi do uzgodnienia

Na wszystkie usługi wystawiam faktury VAT.

Dla stałych klientów, w tym biur podróży oraz przy obsłudze imprez wielodniowych przewidziane są rabaty.

Dla klientów, których grupy są spoza Zielonej Góry i które nie przejeżdżają przez Zieloną Górę, możliwy jest dojazd przeze mnie do grupy. Koszt dojazdu wynosi jest uzależniony od miejsca objęcia grupy. Koszt taki równy jest przejechanym kilometrom z Zielonej Góry do miejsca objęcia grupy i z powrotem pomnożonym przez aktualną stawkę dla pojazdów ponad 900 cm3 na podstawie Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 25 marca 2002 r. w sprawie warunków ustalania oraz sposobu dokonywania zwrotu kosztów używania do celów służbowych samochodów osobowych, motocykli i motorowerów niebędących własnością pracodawcy (Dz. U. z 2002 r. nr 27, poz. 271 oraz z 2004 r. nr 237, poz. 2376).

O wieloletniej praktyce i znajomości różnych regionów najlepiej świadczy współpraca z Wydawnictwem Kartograficznym „Sygnatura” z Zielonej Góry.

W wyniku dotychczasowej współpracy zdjęcia mojego autorstwa zostały zamieszczone w wydanej w 2004 roku mapie Bieszczad. Szczegóły odnajdziecie Państwo pod następującymi linkami:
http://www.mapy.cc/beskidy/bieszcz/bie_rew.htm http://www.mapy.cc/beskidy/bieszcz/inf_kraj.jpg

W 2005 wydany został Atlas Tatr, którego jestem jednym z współautorów części informatora. Szczegóły odnajdziecie Państwo pod następującymi linkami:
http://mapytatr.net/PRODUKTY/album/album_ta.htm http://www.mapytatr.net/PRODUKTY/album/autorzy.htm

Wkrótce po wydaniu Atlas Tatr otrzymał II miejsce na XIV Przeglądzie Książki Krajoznawczo – Turystycznej podczas Międzynarodowego Salonu Turystycznego Tour Salon 2005 odbywanego pod auspicjami Międzynarodowych Targów Poznańskich i Zarządu Głównego PTTK

Dla grup(w szczególności spoza województwa lubuskiego), które będą korzystać z moich usług podczas wycieczki do Berlina lub Pragi zapewniam pomoc organizacyjną przy wzbogaceniu programu o godzinny rejs statkiem po Szprewie lub Wełtawie lub wypadu na jeden dzień na podberlińską „Tropikalną Wyspę”, w tym również organizację wyjazdu i rezerwację biletów wstępu.

Ponadto współpracuję z przewoźnikami posiadającymi komfortowe i bezpieczne autokary o liczbie od 20 do 59 miejsc (w tym również posiadającymi możliwość wjazdu do centrum Berlina). Dzięki mojej współpracy z wybranymi i solidnymi przewoźnikami obsługa i realizacja Państwa wyjazdu będzie przebiegała bez najmniejszych problemów i zakłóceń.

Niezależnie od przedstawionych wyżej ofert możecie Państwo skorzystać z mojego pośrednictwa przy wykupieniu polisy NW / KL na wyjazd krajowy lub zagraniczny. Zapraszam do zakładki „Ubezpieczenia”.

Niezależnie od powyższego polecam Państwu moje usługi w zakresie analizowania innych programów turystycznych pod kątem możliwości realizacji ich programu. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce „Analizy i Opiniowanie”.

Nasi Partnerzy

    

Zgrana Rodzina