+ 48 698 03 90 45
andrzej@kizimowicz.pl

O Mnie

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej i zapraszam do współpracy ze mną w zakresie Usług Prawnych, Usług Turystycznych, Usług Szkoleniowych oraz Analiz i Opinii. Od kilku lat posiadam uprawnienia turystyczne nadane przez ZG PTTK w Warszawie oraz przez Wojewodę Lubuskiego, które cały czas poszerzam. W 1998 roku uzyskałem licencję wydaną przez Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń na wykonywanie czynności agenta ubezpieczeniowego. W 2007 roku ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie również rozpocząłem studia doktoranckie.

Moją pracę magisterską, pt. „Fenomenologiczna charakterystyka przestępstw drogowych popełnianych w Polsce” napisałem pod kierunkiem Pana Prof. dr hab. Macieja Szostaka i obroniłem ją na ocenę bardzo dobrą. Z pracą można się zapoznać na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz w bibliotece Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. W 2010 roku z wynikiem bardzo dobrym ukończyłem jednoroczne podyplomowe studia z zakresu Kryminalistycznej Rekonstrukcji. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony, a jeśli w jakiejś kwestii oferowane przeze mnie usługi będą Państwu pomocne – zapraszam do kontaktu ze mną.

Wyrażam głębokie przekonanie, że skoro trafiliście Państwo na moją stronę, warto również odwiedzić poszczególne zakładki – z pewnością odnajdziecie tam informacje o usługach, które świadczę. Odwiedzając wybrane przez siebie zakładki i dokładnie zapoznając się z oferowanym tam zakresem usług z pewnością odnajdziecie Państwo coś, co Was zainteresuje i zainspiruje do podjęcia ze mną współpracy. Jeżeli jest coś, co nie zostało przedstawione w mojej ofercie, a pomimo to chcielibyście Państwo podjąć ze mną współpracę – skontaktujcie się ze mną i podejmijmy rozmowę, nie wszystko bowiem można to tu przedstawić, a poza tym szanuję czas odwiedzających moją stronę.

Zapraszam również do odwiedzenia strony spokrewnionej z tą: www.kizimowicz.pl, gdzie odnajdziecie Państwo również wiele ciekawych informacji.

Z uwagi na fakt, że jestem partnerem programu ZGrana Rodzina, posiadacze kart (po okazaniu karty oraz dokumentu tożsamości – zgodnie z regulaminem programu) otrzymują zniżki na świadczone usług.

Zgrana Rodzina

Nasi Partnerzy

    

Zgrana Rodzina