+ 48 698 03 90 45
andrzej@kizimowicz.pl

Nasza Oferta

Twoje Narty

Jeżeli planujecie Państwo zakup nart, proponuję rozważyć moją propozycję zakupu za moim pośrednictwem nart czeskiej produkcji z wyglądem (szatą graficzną) według Państwa życzenia lub własnego projektu. Narty z tzw. własnym designem wykonane są z kilku warstw drewna, a ich wygląd sprawia, że będziecie Państwo mieli własne i niepowtarzalne „deski”. Poza tym bezsprzecznym pozostaje fakt, że będąc na stoku po postawieniu ich wśród innych nart szybko odnajdziecie Państwo swoje narty, a oryginalny ich wygląd sprawi, że bez Państwa zgody i wiedzy „nie zmienią właściciela”. Kradzież tak wyjątkowych nart daje znacznie większą szansę na ich odnalezienie, a złodziejowi utrudnia sprzedaż. Tak więc przysłowiowy złodziej mając do wyboru narty z oryginalnym, niepowtarzalnym designem oraz inne „markowe” z seryjnej produkcji, zdecydowanie nie weźmie tych „nietypowych”. A co można dać na „własny design”? Zależy to tylko od Państwa wyobraźni i umiejętności graficznych (dla mniej zdolnych jestem w stanie pomóc przy projekcie). Projekt może być zawierać dowolny rysunek, tekst, logo, Państwa imię, a nawet Wasze zdjęcie. Decydując się narty dla siebie już „na stałe” warto pomyśleć nad np. wprowadzeniem informacji o Państwa grupie krwi (tak jak mają to kierowcy rajdowi) na drzwiach samochodu. A może adres e-mail?

Niniejsza propozycja stanowi również idealne rozwiązanie dla firm prowadzących programy lojalnościowe dla swoich klientów. Wówczas istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości nart z wybranym logo Państwa firmy. Na nartach, które jako wygraną lub nagrodę wręczycie swoim klientom, będziecie mieć Państwo darmową reklamę swojej firmy w różnych miejscach i krajach – zależy to już tylko od aktywności nagrodzonego.

Narty z własnym designem to również idealne rozwiązanie dla szkół, które w ramach zajęć z wychowania fizycznego prowadzą naukę jazdy na nartach lub organizują zimowe obozy sportowe. Takie narty to jednorazowa inwestycja na wiele lat, a na stoku łatwiej „się znaleźć”.

Dokonując zamówienia nart z własnym designem, proszę mieć świadomość, że proces wyrobu nart wynosi do 6 tygodni (produkcja nart zgodnie z regułami ich wytwarzania to nie… bar szybkiej obsługi), przesłanie nart do zamawiającego to kolejny tydzień. Tak więc chcąc na sezon narciarski mieć własne i niepowtarzalne narty należy o tym pomyśleć z dużym wyprzedzeniem.

W razie pytań lub wątpliwości – zapraszam do kontaktu.

Poniże prezentuję zdjęcia nart, które ja zaprojektowałem i posiadam, chętni mogę je obejrzeć – w tym przypadku proszę o skontaktowanie się ze mną w celu umówienia terminu spotkania.

 

Projekt nart:

Narty:

Nasi Partnerzy

    

Zgrana Rodzina