+ 48 698 03 90 45
andrzej@kizimowicz.pl

Nasza Oferta

Noclegi

Jako przedstawiciel na Polskę Hotelu u Jezirka w Liberca mogę Państwu zaproponować rezerwację noclegów w w/w hotelu, który znajduje się w przepięknej willowej dzielnicy Liberca. Wybierając ten hotel na miejsce indywidualnego wypoczynku lub grupowego na jedną lub więcej nocy (w tym również dłuższe pobyty urlopowe) znajdziecie się Państwo w otoczeniu pięknych willi z przełomu XIX i XX w. w typowym jak na owe czasy stylu wiedeńskim, wspaniałej roślinności. W bliskim sąsiedztwie hotelu jest Ogród Botaniczny posiadający bogatą roślinność oraz piękny Ogród Zoologiczny słynący z hodowli białych tygrysów.

Tuż przy samym hotelu znajduje się przystanek tramwajowy, skąd już tylko 5 przystanków do ścisłego centrum miasta.

Hotel posiada bardzo dobrą kuchnię serwującą typowe czeskie potrawy, nie mniej jednak dla gości z Polski, wolących polską kuchnię, znajdzie się również kilka rodzimych potraw. Niemniej jednak zachęcam do degustacji czeskich specjałów, a miłośnicy piwa znajdą również i dla siebie kącik w hotelowej piwiarni, prowadzonej w typowym czeskim stylu, co pozwala na poczucie klimatu lokali opisywanych w dziełach pióra Jaroslava Haška.

Strona internetowa hotelu: http://www.hotelujezirka.cz/pl

Hotel u Jezirka to również doskonałe miejsce dla grup pragnących zwiedzić Pragę, Czeski Raj, Liberec.

Idealne miejsce na imprezy integracyjne, szkoleniowe o każdej porze roku. W zimie doskonałe miejsce dla miłośników białego szaleństwa, którzy mogą spod hotelu dotrzeć linią tramwajową nr „3” pod same stoki i wyciągi kompleksu narciarskiego „Ješted”, który również posiada oświetlenie dla wieczornych zjazdów. A jeśli będziecie Państwo czuli się zmęczeni zjazdami, można wybrać się do aquaparku, lunaparku, pobliską dyskotekę lub na mecz ekstraligi czeskiego hokeja miejscowej drużyny Bili Tigři Liberec. A latem to również idealne miejsce bazowe, umożliwiające zwiedzenie licznych okolicznych zamków lub odbycie wielu wędrówek po górach.

Możecie Państwo skorzystać z mojej pomocy zarówno przy rezerwacji samych noclegów – wówczas proszę o przesłanie mi na e-mail informacji o liczbie osób (ewentualnie o strukturze pokoi jakie Państwa interesują) oraz o terminie, w jakim chcecie Państwo skorzystać z hotelu. W możliwie jak najszybszym terminie uzyskacie Państwo ode mnie informację o możliwości przyjęcia Państwa oraz o koszcie pobytu. W przypadku akceptacji warunków wymagana jest wpłata co najmniej 40 % ogólnego kosztu Państwa pobytu jako potwierdzenie rezerwacji. Wpłatę dokonujecie Państwo na jeden z podanych moich rachunków w PLN. Jest też możliwość wpłaty pełnej wartości, wówczas po przybyciu do hotelu nie pozostaje Państwu nic innego jak tylko się zameldować.

Proszę pamiętać o tym, że w przypadku noclegów zarezerwowanych i opłaconych w przypadku rezygnacji nie ma możliwości zwrotu wpłaconej zaliczki.

Szkoły, firmy i instytucje zapraszam do współpracy ze mną przy organizacji wyjazdów z zakwaterowaniem w Hotelu u Jezirka. Umówmy się na spotkanie, a ja załatwię dla Państwa wszystkie formalności.

Nasi Partnerzy

    

Zgrana Rodzina